לזכור דרך שמות הנפטרים


הספר שיעזור לכם לזכור דרך שמות הנפטרים.
 
לכתו של אדם קרוב ויקר לנו תמיד תהיה מקושרת לכאב רב, בין אם מדובר על מוות בשיבה טובה או לחילופין, על לכתו בטרם עת של אדם אהוב. כאשר מדובר על התמודדות עם אובדן ביהדות, קיימים מספר מנהגי אבל אשר ניתנו לנו מראש, החל מישיבת השבעה ועד להקמת מצבה לאחר 30 יום מרגע האובדן. ובכן, בעוד כי קיימים מנהגים ברורים באשר לכיבוד המת והתמודדות עם אבל, הרי שתמיד כדאי לחפש אחר דרכים נוספות ויצירתיות לזכור דרך שמות הנפטרים את מי שהם היו ולהנציח אותם.
 

ספר "ואלה שמות"

 
ספר "ואלה שמות" הוא ספר שמטרתו העיקרית היא לעזור לו להנציח את יקיריכם לאחר לכתם, כאשר מדובר על ספר שכולל בתוכו ציטוטים מהתנ"ך וכן גם ציטוטים נבחרים של מיטב המשוררים שידעה המדינה מיום היווסדה, כאשר הכל מסודר בצורה מאורגנת ונוחה להפליא על פי סדר האלפבית. מטרתם של כל ציטוטים אלו היא לאפשר לכם לזכור דרך שמות הנפטרים את מי שהם היו וכן גם להקריא ציטוטים שאתם חושבים כי יתאימו להם ויאפיינו אותם במידה מסוימת - כאשר יהיה קל פי כמה לבצע את הדבר בהינתן המבחר הגדול של תוכן אותו מספק לכם הספר המדהים הזה.
 

הנציחו את הקרובים אליכם

 
התמודדות עם אובדן היא אינה עניין פשוט, אך עם זאת - כדאי לציין כי היא מהווה חלק מהמציאות עבור כולנו בשלב כזה או אחר של החיים. במצבים שכאלו, כדאי להסתכל על חצי הכוס המלאה ולוודא כי לפחות אנו ממלאים את רצון המת, מקיימים מצוות למען עילוי נשמתו וכן גם מנציחים אותו בכל הזדמנות בה ניתן לקיים את הדבר. ובכן, בעוד כי קיים מגוון רחב מאוד של דרכים לבצע את הדבר, ראוי לציין כי השימוש בספר "ואלה שמות" מנגיש את העניין על ידי כל הציטוטים המגוונים שהוא כולל.


Coi בניית אתרים
דף הבית